KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15054013
nr 1505 4013
Etsning
Gustaf Broling. Signerad, Mälarhamnen. Kolorerad etsning. Biildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:24:27
250 kr